قفل سخت افزاری

قفل سخت افزاری
تولید کننده: نوین افزار
کد محصول: نسخه 9
وضعیت موجودی: 100
قیمت: 650,000 ریال
قیمت بدون مالیات: 650,000 ریال

قفل سخت افزاري 
كپي برداري غير مجاز , از بزرگترين دغدغه هاي توليدكنندگان نرم افزار مي باشد , چرا كه در حال حاضر در ايران قانون كپي رايت رعايت نميشود , لذا توليد كنندگان نرم افزار براي جلوگيري از كپي برداري هاي غير مجاز از قفل هاي نرم افزاري و عمدتاً سخت افزاري استفاده ميكنند .
اين وسيله با توجه به داشتن حافظه داخلي , الگوريتم هاي رمز نگاري استاندارد و روز دنيا و همچنين سازگاري با كليه زبانهاي برنامه نويسي و قابل تشخيص بودن در كليه ويندوزها , ميتواند به عنوان يك قفل سخت افزاري مطمئن مورد استفاده قرار گيرد .
الگوريتم رمز نگاري AES 
در اين قفل الگوريتم رمز نگاري AES كه يكي از قويترين الگوريتم هاي رمز نگاري متقارن ميباشد با كليد 128 بيتي بصورت داخلي پياده سازي شده است و ذخيره كليد رمز نگاري در داخل قفل و نبود تابعي جهت خواندن اين كليد , ضريب اطمينان بالايي به اين محصول بخشيده است .
بدون نياز به نصب درايور 
اين قفل با تكنولوژي (HID  (Human Interface Device   طراحي شده است و نيازي به نصب هيچ درايوري ندارد  و به راحتي توسط تمامي سيستم هاي عامل شناسايي ميگردد,همانطوريكه صفحه كليد و ماوس توسط سيستم عامل شناسايي ميشود .
استفاده در شبكه : 
از ديگر قابليت هاي اين قفل استفاده از آن در شبكه است , به اين صورت كه يك قفل بر روي سرور و يا هر كدام از Client ها نصب ميشود و بقيه  كامپيوترها ميتوانند با استفاده از روش TCP/IP با قفل ارتباط برقرار كنند .
نرم افزار لازم براي مديريت درخواست ها و جوابگويي بصورت يك سرويس (Service)  نوشته شده است كه به راحتي نصب ميشود و كليه ارتباط ها با قفل از طريق اين سرويس انجام ميگيرد و ميتوان بصورت نمايشي بر روي صفحه نمايش سرور اين اطلاعات را مشاهده كرد .
در قفل هاي شبكه  ميتوان تعداد كاربران مجاز را تعيين كرد كه به سه صورت ميتوان اين كار را انجام داد 
•    قفل تك كاربره 
•    قفل با تعداد كاربر نامحدود 
•    قفل با تعداد كاربر مشخص 
حافظه موجود:
كل حافظه موجود در قفل 512 بايت ميباشد كه مقداري از آن براي روالهاي داخلي استفاده ميگردد و 400 بايت در اختيار كاربر ميباشد و ميتوان آن را به قطعات كوچكتر تقسيم و سطح دسترسي براي هر قطعه بصورت جداگانه براي خواندن و  نوشتن  تعريف كرد 
Timer – Counter  
براي ساخت نسخه هاي نمايشي از نرم افزارها ميتوان از اين قابليت ها استفاده كرد , به اين صورت كه تنظيمات را طوري انجام داد كه دسترسي به قفل به تعداد مشخص و يا در يك بازه زماني مشخص امكان پذير باشد .

براي استفاده از  توايع مورد نياز در زبان هاي مختلف به دوصورت ميتوان عمل كرد . يا بايد  فايل كتابخانه اي موجود بصورت Activex   در ويندوز نصب شود  و يا بدون نصب بصورت Library  استفاده شود 
از ديگر امكانات اين قفل ميتوان به نوشتن مستقيم عبارات بصورت Unicode اشاره كرد , كه اين قابليت امكان نوشتن عبارات فارسي در قفل را فراهم مينمايد .
كليه قفل هاي توليد شده داراي سريال يكتا و غير قابل تغيير ميباشند و علاوه بر آن براي هر مشتري  كد 4 بايتي اختصاصي درون قفل نوشته ميشود .

 

نوشتن نظر در مورد این محصول

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:بازرگانی نوین افزار © 2024-1392 , Powered By OpenCart